Co warto wiedzieć o darmowych ogłoszeniach?

2019-07-15 23:01:22 ID: 8 Udostępnij Tweet!

Co warto wiedzieć o darmowych ogłoszeniach? Przeanalizowaliśmy rynek popularnych portali ogłoszeniowych i zauważyliśmy interesujące fakty dotyczące bezpłatnych ogłoszeń. Nasza analiza zaskoczyła wszystkich..

Serwisy oferujące bezpłatne ogłoszenia zarabiają głownie na reklamach wyświetlanych na takich stronach. To dla każdego wydaje się być sprawą oczywistą.
Jednak z badań, które przeprowadziliśmy "buszując" w internetowym śmietniku odnaleźliśmy ciekawe odkrycie na jednym z większych portali oferującego rzekomo darmowe ogłoszenia.
Okazało się, że słynny portal ogłoszeniowy reklamując popularne hasło, że ogłoszenia są darmowe, wprowadza użytkownika w błąd.
Dodając ogłoszenie w tamtejszym portalu dopiero po wypisaniu wszystkich pól system kieruje nas do wymuszonej płatności UWAGA za dodanie ogłoszenia.
Nie chodzi tutaj o promowanie a zwykłe dodanie normalnego ogłoszenia drobnego.
Biedny użytkownik po wypoceniu ostatnich kropli potu pisząc swoje ogłoszenie z oczywistego powodu zapłaci za to ogłoszenie bo przecież nie pisał tego by teraz je usunąć.
Okazuje się później, że ten popularny serwis posiada możliwość dodania bezpłatnych ogłoszeń ale tylko w wybranych kategoriach.

Wiele czynników wpływa na to by dany portal zyskiwał popularność. Jednym z nich jest zaufanie klienta.
Jeżeli klient jest wprowadzany w błąd w celu zysku właściciela takie portalu, traci zaufanie do jego produktu a co za tym idzie podchodzi sceptycznie do korzystania w przyszłości z jego usług.
W naszym serwisie cenimy sobie zaufanie dlatego nie ukrywamy opłat, zawsze dodajesz ogłoszenia bezpłatnie a tylko wtedy kiedy chcesz je promować ponosisz odpowiednią opłatę.
Szanujemy innych i liczymy na szacunek. Wystarczy nam irytacja jaką spotykamy na innych stronach tego typu, jakieś wyskakujące okienka, banery reklamowe, które wręcz uniemożliwiają przeglądanie zawartości strony. Będziemy tego unikać by nasz serwis stał się rzetelnym.
Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy zdobędziemy w naturalny sposób użytkowników doceniających przejrzystość wyświetlanych informacji, oraz ceniących sobie wygodę i ergonomie korzystania z naszych usług. Uczymy się na błędach innych.

Zespół bryko.pl