Nie tylko ogłoszenia

2019-05-14 22:26:04 ID: 2 Udostępnij Tweet!

Serwis bryko.pl powstał z myślą o zwykłych użytkownikach internetu, którzy nie chcą płacić za dodawanie
ogłoszeń drobnych. Jesteśmy po to, by
spełnić potrzeby internatów. Ponadto pragniemy poinformować, że jesteśmy także platformą do rezerwacji
terminów u Twoich ulubionych usługodawców.

Serwis bryko.pl powstał w 2019 roku i szybko rozwijany zapełnia rynek usługowy w całej Polsce.


Stawiamy na kość i szybkość dostarczanych usług. Dzięki takiemu podejściu do klienta zyskujemy coraz większą aprobatę nie tylko wśród młodych przedsiębiorców ale, również u firm, które istnieją na rynku od wielu lat.


Program naszego serwisu jest cały czas rozwijany. Na chwilę obecną skupiamy się na oferowaniu usług w postaci darmowych ogłoszeń w każdej dostępnej kategorii. Ponadto oferujemy firmą, które umawiają klientów na wizytę – np. fryzjerzy, zakłady stylistyczne, restauracje, hotele, pensjonaty oraz innych usługodawców, którzy potrzebują zapisywać termin przybycia klienta do jego lokalu. Przedstawiamy państwu nasz system rezerwacji, dzięki któremu papierowe notesy staną się przeszłością.


System rezerwacji działa w przeglądarce internetowej dlatego jest dostępny na każdym systemie operacyjnym. Jedyne co jest nam potrzebne to dostęp do internetu, który w dzisiejszych czasach praktycznie ma każdy. Oczywiście pracujemy również nad aplikacją na system Android aby ułatwić zarządzanie i możliwości rezerwacyjne naszym klientom i klientom naszych klientów. W przyszłości będziemy cały czas udoskonalać nasz projekt i nie wykluczamy stworzenie odpowiednich aplikacji na system iOS aby klienci również tych smartfonów mogli cieszyć się natywnym wsparciem naszego projektu dla ich urządzeń.


Zachęcamy do korzystania z systemu rezerwacji tym bardziej, że aktualna cena jest wyjątkowo korzystna i wynika z wdrożenia nowego produktu.


Aby uruchomić możliwość rezerwacji przejdź do zakładki USTAWIENIA i kliknij „włącz oferowanie rezerwacji”. Po tek akcji pojawi się dodatkowa zakładka w menu głównym i od tej pory możesz już oferować swoje usługi. Oczywiście wcześniej w liście lokalizacji należy opłacić swoją lokalizację według wybranego pakietu.


Jeśli do tej porty nie korzystałeś z podobnego systemu szczególnie zachęcamy abyś zaczął swój interes z nami. Z naszej strony oferujemy wsparcie oraz świadczenie usług w ten sposób, by było to jak najbardziej korzystne dla firm oferujących usługi w naszym serwisie.