Przyszedł czas na darmowe ogłoszenia!

2019-05-15 08:22:35 ID: 3 Udostępnij Tweet!

Coraz więcej ludzi boryka się z problemem sprzedaży jakiegoś produktu za pośrednictwem internetu. Okazuje się, że istnieje sposób na to by w łatwy sposób i całkowicie za darmo sprzedać określony towar czy usługę. Duże serwisy uniemożliwiają już oferowanie produktów bezpłatnie. Czy to koniec? Znaleźliśmy sposób na całkowicie bezpłatne umieszczanie ogłoszeń.

Polski rynek z roku na rok przyspiesza. Najważniejsze co za tym idzie to fakt, że biznes przenosi się w dużej mierze do internetu.
Każda nowa firma pragnie zaistnieć w wirtualnym świecie pełnej konkurencji a dla dużych korporacji jest to łakomy kąsek do zbicia fortuny. Oczywiście nie ma mowy tutaj o jednostkach. Główną rolę przywiązuje się do ilości takich drobnych ofiar, które będą płacić każda zaproponowana kwotę by tylko istnieć na rynku. Przykładem jest portal trzyliterowy, który sukcesywnie podnosi ceny nie tracąc przy tym klientów.
Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom polskiej społeczności uruchomiliśmy portal, który oferuje całkowicie bezpłatne ogłoszenia. Nie ma ukrytych kosztów. W wersji podstawowej nie płacimy dosłownie nic za ogłoszenie dodane w każdej dostępnej kategorii. Dzięki wieloletniej pracy naszych specjalistów doszliśmy do etapu gdzie chcemy się dzielić tym co stworzyliśmy aby pan Kowalski nie musiał wspierać zagranicznych twórców a angażował się w rozwój polskiej gospodarki.
Jak może to zrobić?
Wystarczy, że korzysta z naszego serwisu. Bo jesteśmy polską firmą i to bezkompromisowo. Nie musimy nic ukrywać. Płacimy podatki w naszym kraju i nie zamierzamy tego zmieniać. Skorzystaj z darmowych ogłoszeń i buduj z nami przyszłość naszej polskiej gospodarki.

Jako jedna z nielicznych firm oferujemy naszym klientom darmowe dodawanie ogłoszeń w kategorii usługi i firmy gdzie każda szanująca się firma może wypromować swój biznes. Brak ograniczeń ilości dodawanych ogłoszeń. Musimy tylko pamiętać by były zgodne z polskim prawem i unikalne - to znaczy nie może się powtórzyć taka sama treść. Kopiowanie takich samych treści nie jest dozwolone. Poza tym dodawanie nowych ogłoszeń jest praktycznie nieograniczone.