Zagraniczne firmy w poważnych tarapatach?

2019-05-24 11:55:32 ID: 6 Udostępnij Tweet!

W końcu doczekaliśmy się polskiego produktu, który podbija kraj oferując swoje usługi rezerwacyjne i ogłoszeniowe. Czy zagraniczna konkurencja powinna się bać? Czy polska firma zdoła podbić rynek polski i przemówić do polaków dlaczego warto wspierać polskie przedsiębiorstwa?

Od jakiegoś czasu dzielnie wchodzi na rynek nowa polska firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania na PC, telefony oraz inne urządzenia.
Pierwsze poważne dziecko, które stworzyła ma podbić serca polaków, przebić konkurencję i na stałe stanąć w czołówce największych polskich produktów internetowych. Czy to się uda? Zależy przede wszystkim od odpowiedzi, ze strony internautów. Jeśli produkt się sprawdzi i zyska aprobatę rodaków, którzy nie tylko ze względów czysto jakościowych ale również patriotycznych zechcą korzystać z usług tego serwisu to ma duże szanse na stałe zagościć w naszych przeglądarkach oraz smartfonach.
Jakiś czas temu mówiło się głośno w mediach, głownie telewizji o japończykach, którzy posiadają swoją aplikację do rezerwowania usług online typu fryzjer czy masażysta albo termin wynajęcia sali n squosha.
Jak się okazuje już powstała taka polska aplikacja, która stale jest rozwijana i czeka na uznanie. Bryko.pl to serwis ogłoszeniowo -rezerwacyjny, który świadczy tego typu usługi. Poza kompleksowym systemem rezerwacji dostarcza użytkownikowi darmowe ogłoszenia i możliwość zapisywania ulubionych ogłoszeń, ulubionych salonów kosmetycznych a także ogłaszania swoich usług za darmo.
Dlaczego więc wciąż wspierać zagraniczne firmy płacąc za usługi i wyprowadzając pieniądze z naszego kraju?
W tej chwili problem jest złożony. Między innymi chodzi o popularność, której nasz produkt jeszcze nie ma i dlatego nie możemy się porównywać do największych ale możemy próbować wzbijać się coraz wyżej. Firma nie zamierza nigdy sprzedać tego produktu obcemu kapitałowi dlatego mamy gwarancję, że zostanie on zawsze polski. Kto decyduje o tym jakie losy spotkają ten produkt? Ty! Dodaj już teraz ogłoszenie, poleć znajomym lub udostępnij linka w Twoim ulubionym portalu społecznościowym aby inni mogli dowiedzieć się, że istniejemy. To Ty decydujesz.

Zespół bryko.pl